Procvičit a připravit.

 

Máte doma školáka? Nabízíme celou řadu služeb od běžného doučování po psychologické poradenství. A v létě ho vezmeme na tábor.

Ať potřebuje pomoc s trojčlenkou, vysvětlit českou gramatiku nebo má specifické poruchy učení — máme řešení.

 

Intenzivní doučování během roku i o prázdninách

Doučování pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami více zde

Ceny individuálního a párového doučování
  doba individální ve dvojicích (nejlépe 2.vyuč.h)
   Doučování           60 min                      420,- Kč          1.vyuč.h       45 min.            od 120,- Kč

 

Běžná pomoc s tím, co ve škole tak úplně nejde. Individuální kurzy — nebo společně s kamarádem ve dvojici. Termíny a náplň domlouváme podle aktuálních potřeb.

- Matematika

- Čeština

- Cizí jazyky

Minimální rozsah je 10 lekcí.

Nepotřebuje vaše dítě individuální péči? Pak se podívejte na naši nabídku jazykových kurzů pro školáky, na přípravné kurzy k přijímačkám.

Příprava na přijímací zkoušky

Chystá se vaše dítě zkusit štěstí u přijímaček na osmi- a šestileté gymnázium? Nabízíme čtvrteční a páteční kurz, v kterém procvičujeme všechno potřebné ke zdárnému zvládnutí zkoušek z češtiny a matematiky.

Zaměřujeme se přímo na témata, která se u zkoušek běžně vyskytují, včetně praktických úloh a příkladů z předešlých let.

 

Více...

Rezervace na jednotlivé lekce je nutná alespoň jeden den předem — zavolejte nám na 739 035 000 nebo pošlete email na info@lexik.cz.

 

Výuka jazyků

Angličtina, němčina, francouzština a španělština pro děti. Kurzy jsou rozdělené podle věku: děti do 11 let, děti 12-16 let. Vyučujeme ve skupinách 3 až 10 žáků.

 

Letní tábory

Pořádáme novinářský tábor a rozjezd před začátkem školy. Tam se s dětmi vracíme do matematiky a češtiny. Celodenní ( nebo půldenní ) program pro předškoláky ( 3-7 let ) Z pohádky do pohádky.

 

Psychologické poradenství

Umíme poradit a řešit specifické poruchy učení, jako je dyslexie, dysgrafie nebo dysortografie. Také zprostředkováváme konzultace a diagnostiku pro předškolní či školní děti i pro dospělé.

 

Fotogalerie