Pro předškoláky a rodinu

Máma, táta, Péťa, teta Eva i dědeček s babičkou. Ti všichni u nás najdou něco pro sebe. Poznání i pomoc v nesnázích.

Jazyky

Od angličtiny po francouzštinu. Učíme začátečníky i pokročilé, konverzaci i obchodní jazyk, děti i dospělé. Stačí si vybrat ze široké řady našich kurzů. A když nenajdete ten pravý? Vytvoříme vám ho na míru.

Logopedie

Zadrhává, nejdou sykavky nebo výslovnost ‘el’? To umíme napravit. Působí u nás zkušení logopedové, kteří s vaším dítětem procvičí to, co mu nejde. Třeba tři sta třicet tři krát.

Ve školním roce 2017/2018 otevíráme nově Logopovídání pro nápravu výslovnosti s naší speciální pedagožkou se specializací na logopedii.

Pedagogicko-psychologické poradenství

Když má dítě nějakou poruchu učení, je dobré se poradit s odborníky. Ať se jedná o dyslexii, dysgrafii, dysortografii či jiné patálie, řešení se vždy najde. Zprostředkujeme vám konzultace a diagnostiku předškolního dítěte, školáka nebo i dospělého.

Rodinné poradenství

Párovou a rodinnou terapii nabízíme  vrámci psychologického poradenství.

Počítačové kurzy

V našich počítačových kurzech se naučíte základy práce s notebookem i tabletem, zjistíte, jak si vytvořit webové stránky nebo sestavit tabulku v Excelu. Kurzy pořádáme pro úplné nováčky i pokročilejší studenty, učíme ve skupinách i individuálně a na míru vytvoříme také firemní kurzy.

 

Fotogalerie